close
تبلیغات در اینترنت
تاج: به کی‌روش گفتم بازیکنان پرسپولیس را به ایران نفرست

تاج: به کی‌روش گفتم بازیکنان پرسپولیس را به ایران نفرست

تاج: به کی‌روش گفتم بازیکنان پرسپولیس را به ایران نفرست/ هنوز به دنبال دیدار با مراکش هستیم

 

مهدی تاج

رییس فدراسیون فوتبال اظهار کرد اگر پرسپولیسی‌ها اعتراض‌هایی که دارند را به صورت مکتوب برایمان می‌فرستادند، به آنها رسیدگی می‌شد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، مهدی تاج درباره جلسه با طاهری گفت‌: از طاهری خواسته بودم جلسه‌ای باهم داشته باشیم تا درباره اتفاقات اخیر صحبت کنیم. واقعیت این است که یک عده به دنبال ایجاد چنین فضاهایی هستند و من برای آنها متاسفم ولی سکوت می‌کنم. بعضی اوقات سکوت با تدبیر همراه است.

وی ادامه‌ داد: طبق آیین‌نامه‌ فیفا، اظهاراتی می‌تواند تخلف باشد که اگر این اعتراضات به صورت مکتوب و از سوی مدیر ارسال می‌شد، آن را می پذیرفتیم ولی اگر سرمربی تیم مصاحبه‌ای در رابطه با مسائلی مثل سوریه جنگ زده و یا برگزاری اردو در فلان کشور صحبت کند، مناسب نیست.

رییس فدراسیون فوتبال گفت‌: ما باید بتوانیم برنامه بازی‌ تیم‌ها را طبق یک طبقه بندی مناسب نظم بدهیم. ما هم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و هم مقدماتی جام جهانی و لیگ را در پیش‌رو داریم. باید برنامه‌ریزی کنیم که بتوانیم در هیچ کدام از آنها لطمه نبینیم. برنامه‌ای که اعلام شد نواقصی داشت اما باشگاه و سرمربی تیم می‌توانستند نامه‌ای بنویسند و بگویند که ما با این برنامه مشکل داریم.

وی ادامه‌ داد: ما برنامه‌ریزی داریم و شما خودتان بهتر می‌دانید که کارلوس کی‌روش انسان بزرگواری است. این نیست که بین دو سرمربی کل کلی باشد. پرسپولیس گفته است، گرفتار می‌شود و ضرر آینده خود را می‌بیند، کی‌روش هم بازیکنان را تحویل داد. اگر آنها طبق نامه‌ای به سازمان لیگ تمام این حرف‌ها و حتی تندتر به ما می گفتند مشکلی نداشت. اگر کسی اعتراضی دارد به ما مفصل بگوید. ما باید طوری برنامه‌ریزی کنیم که هیچ تیمی ضرر نکند و بتوانیم بهترین برنامه را برای تمامی تیم‌ها داشته باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال ‌اضافه کرد: با تصمیمی که کارلوس کی‌روش اتخاذ کرد، بازیکنان پرسپولیس اردوی تیم‌ ‌ملی را ترک کرده و به ایران باز گشتند تا نتایج احتمالی آینده پرسپولیس گردن خودشان باشد.

او افزود: مسلما هر کسی مسیر خودش را طی می‌کند، اما برخی از مصاحبه‌ها و تیترها در فضای رسانه درست نیست. این مساله خیلی مهم بود که من امروز از سرپرست باشگاه پرسپولیس خواستم تا به این جا بیاید و با هم صحبت کنیم. خیلی محترمانه حرف‌هایم را به او زدم. فدراسیون فوتبال جدا به دنبال حل این مساله است. این موضوع یک بار برای همیشه حل شود. نمی‌شود که هر زمانی که اردو برگزار می‌شود اعتراضی وجود داشته باشد. از زمان کفاشیان این اتفاقات بوده و یک روز باید حل شود.

رییس فدراسیون فوتبال ادامه‌ داد: من حتی به کارلوس کی‌روش گفتم که ملی‌پوشان پرسپولیس را به ایران نفرست، اما او این تصمیم را انجام داد. ما در اسفند مسیری بسیار سخت پیش رویمان است و باید یک راه را انتخاب کنیم. از طرفی مرحله حساس مقدماتی جام جهانی را پیش‌رو داریم و از سوی دیگر پرسپولیس، استقلال، استقلال خوزستان و ذوب‌آهن باید در آسیا به مصاف حریفان خودشان بروند. حال که این اتفاق الان رخ داده است بهتر است بتوانیم آن را حل کنیم.[ چهارشنبه 15 دي 1395 ] [ 17:41 ] [ ]
آموزش تعمیرات فتوکپی | رزرو آنلاین هتل | فلزیاب | انجام پایان نامه ارشد | بلیط آنکارا
بازی دخترانه | تعمیر تبلت چینی | آموزش تعمیرات مانیتور | آگهی رایگان