close
تبلیغات در اینترنت
راه پرفراز و نشیب سپاهان با ویسی

راه پرفراز و نشیب سپاهان با ویسی

راه پرفراز و نشیب سپاهان با ویسی

 

دیدار تیم های فوتبال سپاهان و استقلال

سپاهان ویسی نتوانسته است تا این جای فصل انتظارات هواداران پر توقع اصفهانی را بر آورده کند.

به‌ گزارش ‌ایسنا، پیش از شروع فصل پیش‌بینی می‌شد سپاهان با هدایت ویسی یکی از مدعیان قهرمانی و کسب سهمیه آسیا باشد، اما این گونه نشد و سپاهان با عملکردی پر فراز و نشیب در میانه‌های جدول جا خوش کرده است.

در هشتمین بخش از بررسی آماری تیم‌ها در پایان نیم فصل نخست لیگ برتر به سراغ سپاهان اصفهان پرافتخارترین تیم لیگ برتر رفته‌ایم.

کلیات

سپاهان که در دو فصل اخیر افت محسوسی کرده با به خدمت گرفتن عبدالله ویسی که فصل پیش با استقلال خوزستان مهم‌ترین شگفتی لیگ برتر را رقم زد، به دنبال برگشتن به دوران اوج خود و کسب قهرمانی لیگ برتر است، اما قرار گرفتن در رتبه هشتم برای سپاهان پرفراز و نشیب ویسی مطلوب هواداران این تیم نیست.

مربی

زردپوشان زاینده رود در این فصل سکان هدایت خود را به بازیکن سابق خود سپرده‌اند که فصل گذشته توانست استقلال خوزستانی را قهرمان کند که دو فصل پیش حتی تا یک قدمی سقوط به لیگ دسته یک پیش رفت. عبدالله ویسی که در ابتدای فصل با قول کسب سهمیه آسیا به سپاهان پیوست، تیمش بعد از ۱۵ بازی، ثبات لازم را نداشته و با قرار گرفتن در رتبه هشتم کار سختی برای عملی کردن وعده خود دارد.

مدیریت

باشگاه سپاهان که زمانی در ثبات مدیریتی الگویی برای سایر تیم‌های مدعی بود، در سه، چهار سال اخیر این ویژگی خوب خود را از دست داده‌ و شاید علت نتیجه‌ نگرفتن این تیم نیز همین تغییرات زیاد مدیریتی است. در سال ۹۴ و پس از اختلاف بین خلیلیان و هیات مدیره این باشگاه، اصغر باقریان، مدیر عاملی سپاهان را بر عهده گرفت، اما باقریان نیز از سمت خود استعفا کرد تا محسن طاهری از تاریخ ۲۰ مهر ۹۵ به عنوان مدیرعامل جدید سپاهان معرفی شود.

بازیکنان

ویسی همانند زمان حضورش در صبا و استقلال خوزستان، در سپاهان نیز جوانگرایی کرده است و سعی کرده پدیده هایی دیگری را به فوتبال ایران معرفی کند. البته سپاهان با ‌اضافه کردن نام‌های مهرداد محمدی وطالب ریکانی سعی کرده است کیفیت فنی تیم خود را نیز ارتقا دهد. اما مهم‌ترین نقل‌ و انتقالات سپاهان در شروع لیگ بازگشت کاپیتان دوم تیم، احسان حاج صفی بود. کیفیت تیم ویسی، از زمان بازگشت حاج صفی از آلمان دو چندان شده است. البته کاپیتان نخست سپاهان محرم نوید کیا در اواسط فصل  کفش‌های خود را آویخت و در تیم محبوبش بازنشسته شد.[ جمعه 15 مرداد 1395 ] [ 15:12 ] [ ]
آموزش تعمیرات فتوکپی | رزرو آنلاین هتل | فلزیاب | انجام پایان نامه ارشد | بلیط آنکارا
بازی دخترانه | تعمیر تبلت چینی | آموزش تعمیرات مانیتور | آگهی رایگان