close
تبلیغات در اینترنت
جوهری: اعتقاد ندارم کشتی پهلوانی در سیطره ما باشد

جوهری: اعتقاد ندارم کشتی پهلوانی در سیطره ما باشد

جوهری: اعتقاد ندارم کشتی پهلوانی در سیطره ما باشد/ بیشترین تعامل را با فدراسیون کشتی خواهم داشت

 

مجتبی جوهری

رییس جدید فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای با بیان این که اصراری برای به دست گرفتن مسئولیت کشتی پهلوانی ندارد، گفت: از هر حرکتی که به جهانی شدن این رشته منجر شود حمایت خواهم کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، مجتبی جوهری پس از انتخاب به عنوان رییس فدراسیون ورزش های زورخانه ای با بیان این که مهم‌ترین هدفش بسط و توسعه ورزش‌های زورخانه ای در سراسر کشور با تعامل گسترده با همه افراد تاثیرگذار است، گفت‌: ما باید در ابتدا ورزش‌های زورخانه‌ای را در سطح ملی قوی کنیم و آن را جا بیاندازیم تا پس از آن به جهانی شدن این رشته اقدام کنیم. لازم است مربی و ورزشکاران حرفه‌ای در این رشته تربیت شوند تا علاوه بر نقاط مختلف کشور به دیگر کشورها نیز اعزام شود تا این رشته را به جهانیان معرفی کنند.

رییس فدراسیون ورزشهای زورخانه‌ای افزود: باید همه بسیج شویم تا ورزش‌های زورخانه ای را در جهان جا بیاندازیم و آن را جهانی کنیم. من از همه فدراسیون های اثرگذار و افراد می‌خواهم که در این راه دست به دست هم دهیم و با کمک یکدیگر به ورزش‌های زورخانه ای کمک کنیم.

جوهری در پاسخ به این سوال ایسنا درباره سپرده شدن کشتی پهلوانی به فدراسیون کشتی و این که چه موضعی در این باره خواهد داشت، خاطر نشان کرد: اعتقادم بر این است این رشته در فرهنگ فدراسیون وجود دارد کما این که نام فدراسیون نیز به کشتی پهلوانی مزین شده است، اما ما از هر فعالیت و تلاشی که به جهانی شدن این رشته کمک کند استقبال می‌کنیم و جلوی آن را نمی گیریم. ما معتقد نیستیم که حتما کشتی پهلوانی در سیطره ما باشد ،‌ بلکه ما در این راه کمک می‌کنیم تا فدراسیون کشتی بتواند این رشته را در جهان به خوبی معرفی کند.[ شنبه 15 خرداد 1395 ] [ 17:53 ] [ ]
آموزش تعمیرات فتوکپی | رزرو آنلاین هتل | فلزیاب | انجام پایان نامه ارشد | بلیط آنکارا
بازی دخترانه | تعمیر تبلت چینی | آموزش تعمیرات مانیتور | آگهی رایگان