close
تبلیغات در اینترنت
فدراسیون بین المللی ورزش زورخانه‌ای باید خود را به دنیا معرفی کند

فدراسیون بین المللی ورزش زورخانه‌ای باید خود را به دنیا معرفی کند

شهنازی: فدراسیون بین المللی ورزش زورخانه‌ای باید خود را به دنیا معرفی کند

 

شاهرخ شهنازي

دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت: فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای باید در عمل فعالیت‌هایی را انجام دهد تا بتواند خود را به نهادهای بین‌المللی معرفی کند تا در نهایت مورد تایید آنها قرار گیرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، شاهرخ شهنازی در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش‌های زورخانه ای و پهلوانی، اظهار کرد: خوشبختانه انتخابات بسیار خوب برگزار شد و امیدوارم که جوهری به عنوان رییس منتخب این مجمع در کارش موفق باشد و بتواند توسعه و پیشرفت هر چه‌ بیشتر ورزش‌های زورخانه ای را به سرانجام برساند.

دبیر کل کمیته ملی المپیک با بیان این که جهانی کردن این رشته یکی از اهداف کمیته ملی المپیک است، خاطر نشان کرد: در این راه از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنیم. کما این که سال گذشته برای اولین بار اعضای فدراسیون کشتی پهلوانی عضو مجمع کمیته ملی المپیک شدند. ضمن این که  با توجه به فضای جدید وزارت ورزش  و جوانان که فضای بسیار خوبی نیز هم هست و حمایت‌های وزیر ورزش  و جوانان از این رشته شاهد اتفاقات خوب در ورزش‌های زورخانه ای و پهلوانی باشیم.

وی درباره خزانه دار کمیته ملی المپیک نیز گفت‌: خادم به عنوان خزانه دار معرفی شده است و در حال‌ طی شدن مراحل اداری در این باره هستیم. هر گاه که این مراحل طی شود خادم به عنوان خزانه دار کار خود را آغاز خواهد کرد.

شهنازی در ادامه درباره تیم‌ ‌ملی  فوتبال امید نیز، گفت‌: مسئولیت فوتبال امید به طور کامل به فدراسیون فوتبال واگذار شده است و این تیم در دست ما دیگر نیست. ضمن این که برای ما رشته‌ها هیچ تفاوتی ندارند و ما از همه رشته‌هایی که برای کسب سهمیه تلاش می‌کنند حمایت می‌کنیم.[ سه شنبه 15 تير 1395 ] [ 17:50 ] [ ]
آموزش تعمیرات فتوکپی | رزرو آنلاین هتل | فلزیاب | انجام پایان نامه ارشد | بلیط آنکارا
بازی دخترانه | تعمیر تبلت چینی | آموزش تعمیرات مانیتور | آگهی رایگان