close
تبلیغات در اینترنت
استکی: مربی کوبایی را ارزیابی می‌کنیم

استکی: مربی کوبایی را ارزیابی می‌کنیم

استکی: مربی کوبایی را ارزیابی می‌کنیم/ کمک به علی‌اکبری افتخار هر شخص است

 

علیرضا استکی

مربی تیم‌ ‌ملی بوکس بزرگسالان در مورد کیفیت مربی کوبایی تیم‌ ‌ملی بوکس برنامه‌ریزی را امری اساسی دانست.

علیرضا استکی در گفت‌وگو با ایسنا، برنامه‌ریزی‌های مربی کوبایی را معیار سنجش او دانست و تاکید کرد: بوکس ورزشی است که بیش‌تر از تمرینات، برنامه‌ریزی‌های مربیان در آن تاثیرگذار است. در حال‌ حاضر نیز نمی‌توان از مربی کوبایی با دو جلسه تمرین انتقاد یا تجلیل کرد. باید برنامه‌ریزی‌های او را مورد ارزیابی قرار دهیم. اگر تاثیر خوبی داشت نشان از خوب بودن و در صورت دیگر نشان از ضعف او است.

او در مورد رزومه کاری باربارو فرناندز خمینز نیز اظهار کرد: در حال‌ حاضر هیچ اطلاعی از رزومه کاری او ندارم و نمی‌توانم چیزی بگویم. این مربی با نظر و خواست آقای حسینی آمده است پس حتما رزومه خوبی دارد. بهتر است صبر کنیم تا عملکرد او در تیم‌ ‌ملی را ارزیابی کنیم.

استکی هم‌چنین در مورد برخی از انتقاداتی که از کادر فنی تیم‌ ‌ملی بوکس می‌شود، گفت‌: همه عوامل و مربیان کادر فنی تحت نظر کمیته‌ فنی انتخاب شده‌اند و تا هر وقت که بخواهند با تیم همکاری خواهیم کرد.

مربی امیر علی‌اکبری، بوکسور ایرانی که در رقابت‌های MMA  فعالیت می‌کند گفت‌: امیر علی‌اکبری از سرمایه‌های ایران است. امسال با حضور قدرتمند خود در رقابت‌های MMA توانست مقام دوم را کسب کند که یکی از بزرگ‌ترین افتخارات ورزش در جهان است.

استکی در مورد برنامه‌ها  و ادامه کار با علی‌اکبری نیز اظهار کرد: این قهرمان MMA منتظر اعلام برنامه‌ها از سوی ‌اسپانسر خود است. با اعلام برنامه‌ها برای حضور در رقابت‌ها آماده خواهد شد. بحث ادامه‌ دادن همکاری با او نیز به خود علی‌اکبری بستگی دارد. این مورد بحث شخصی است و کسی جز علی‌اکبری نمی‌تواند در این مورد تصمیم بگیرد. تا هر وقت که بخواهد با او کار کرده و کمک خواهم کرد. چون همکاری با این سرمایه ملی جزو افتخارات هر کسی می‌تواند باشد.

مربی علی‌اکبری در مورد حمایت‌های داخلی از این قهرمان نیز، تاکید کرد: حمایت‌های مالی به صورت جدی نبوده است، ولی رسانه‌ها و مطبوعات تا جایی که امکان داشت او را حمایت کردند. یکی از بزرگ‌ترین عوامل شرایط روحی خوب است که این حمایت‌ها علی‌اکبری را با انگیزه بسیار راهی رینگ می‌کرد[ یکشنبه 15 فروردين 1395 ] [ 17:49 ] [ ]
آموزش تعمیرات فتوکپی | رزرو آنلاین هتل | فلزیاب | انجام پایان نامه ارشد | بلیط آنکارا
بازی دخترانه | تعمیر تبلت چینی | آموزش تعمیرات مانیتور | آگهی رایگان