close
تبلیغات در اینترنت
اخبار ورزشی ایران و جهان - 5

منتظری تا پایان فصل در الأهلی ماند/ حذف جباری از لیست

منتظری تا پایان فصل در الأهلی ماند/ حذف جباری از لیست

 

مجتبی جباری

هافبک ایرانی الأهلی در فهرست این تیم برای فصل دوم لیگ ستارگان قطر قرار نگرفت و جای خود را به مدافع بحرینی داد اما منتظری تا پایان فصل الأهلی را همراهی خواهد کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از الرای، باشگاه الأهلی قرارداد سیدمحمد عدنان،‌ مدافع بحرینی خود را تا پایان فصل تمدید و او را جایگزین مجتبی جباری کرد.

عدنان بعد از آسیب‌دیدگی‌ پژمان منتظری به الأهلی پیوست و قرار بود که بعد از نیم فصل این تیم قطری را ترک کند اما عملکرد خوب او باعث شد تا قراردادش تا پایان فصل تمدید شود. یوسف آدم، سرمربی الأهلی تصمیم گرفت که نام جباری را از فهرست الأهلی خط بزند، چرا که این بازیکن ایرانی با آسیب دیدگی مواجه شده و تا چند هفته‌ای نمی‌تواند به میدان برود.

اما نام پژمان منتظری، دیگر بازیکن ایرانی الأهلی در فهرست این تیم باقی ماند و پیوستن او به استقلال منتفی شد، چرا که منتظری تا پایان فصل با الأهلی قرارداد دارد و نمی‌تواند در نیم فصل آبی پوشان پایتخت را همراهی کند.

جباری هم تا پایان فصل با الأهلی قرارداد دارد و به احتمال خیلی زیاد این باشگاه قطری دیگر قرارداد او را تمدید نخواهد کرد و او چاره‌ای جز بازگشت به فوتبال ایران نخواهد داشت. هافبک سابق استقلال در این چند فصل حضورش در الأهلی عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد اما  در فصل جاری آسیب دیدگی اجازه نداد که خوب ظاهر شود و همین باعث شده تا الأهلی نتواند خوب نتیجه‌ گیرد و از جباری هم انتقاد شود.[ دوشنبه 15 آذر 1395 ] [ 17:47 ] [ ]

مشکل تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان چیست؟

مشکل تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان چیست؟

 

مشرف جوادی

نایب رییس امور بانوان فدراسیون جانبازان و معلولان یکی از مشکلات تیم بسکتبال با ویلچر بانوان را کمبود ویلچرهای استاندارد و مدرن عنوان کرد و گفت‌: به دنبال مطرح کردن جایگاه بسکتبال با ویلچر بانوان هستیم تا امکان حضور این تیم را در بازی‌های پارا آسیایی جاکارتا اندونزی فراهم کنیم.

دکتر بتول مشرف جوادی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: تیم بسکتبال با ویلچر بانوان بعد از بازی‌های پاراآسیایی اینچئون که سوم آسیا شد، هیچ اعزامی نداشت و از اردوهای تدارکاتی هم برخوردار نبود. البته بعد از مسابقات پارالمپیک ریو، به جهت تشکیل تیم‌ ‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان، مسابقات قهرمان کشوری را برگزار کردیم که در این رقابت‌ها توانستیم نفرات خوبی را شناسایی کنیم.

وی تصریح کرد: از سال آینده با جوانگرایی تیم بسکتبال با ویلچر بانوان و تشکیل تیم‌ ‌ملی به دنبال آماده‌سازی این تیم برای شرکت در بازی‌های پارا آسیایی جاکارتا اندونزی هستیم. البته این که چند رشته از بانوان در بازی‌های پاراآسیایی اندونزی شرکت خواهند کرد، بستگی به تصمیم ستاد بازی‌های پاراآسیایی دارد.

مشرف جوادی در پاسخ به این پرسش که برای تقویت تیم بسکتبال با ویلچر بانوان آیا امکان حضور مربی خارجی در راس این تیم وجود دارد یا خیر؟ افزود: ما هیچ تصمیمی برای جذب مربی خارجی برای این تیم نداریم. زیرا در حال‌ حاضر مربیان با تجربه و خوبی در راس این تیم قرار دارند و با همین مربیان داخلی می‌توانیم بسکتبال با ویلچر بانوان را ابتدا در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا و سپس پارالمپیک مطرح کنیم.

نایب رییس امور بانوان فدراسیون جانبازان و معلولان یکی از مشکلات این تیم را نبود ویلچرهای استاندارد و مدرن در اکثر شهرستان‌ها عنوان کرد و افزود: در حال‌ حاضر بسیاری از شهرستان‌هایی که در این رشته فعالیت می‌کنند، فاقد ویلچرهای مناسب و استاندارد برای بانوان هستند و همین مساله سبب شده تا به امروز جایگاه بسکتبال با ویلچر بانوان به معنای واقعی مطرح نشود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: از سال آینده با تشکیل تیم‌ ‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان و برگزاری اردوهای متعدد سعی خواهیم کرد در جهت رشد و شکوفایی این رشته گام موثری برداریم.[ شنبه 15 آبان 1395 ] [ 17:46 ] [ ]
آموزش تعمیرات فتوکپی | رزرو آنلاین هتل | فلزیاب | انجام پایان نامه ارشد | بلیط آنکارا
بازی دخترانه | تعمیر تبلت چینی | آموزش تعمیرات مانیتور | آگهی رایگان