close
تبلیغات در اینترنت
اخبار ورزشی ایران و جهان - 11

استکی: مربی کوبایی را ارزیابی می‌کنیم

استکی: مربی کوبایی را ارزیابی می‌کنیم/ کمک به علی‌اکبری افتخار هر شخص است

 

علیرضا استکی

مربی تیم‌ ‌ملی بوکس بزرگسالان در مورد کیفیت مربی کوبایی تیم‌ ‌ملی بوکس برنامه‌ریزی را امری اساسی دانست.

علیرضا استکی در گفت‌وگو با ایسنا، برنامه‌ریزی‌های مربی کوبایی را معیار سنجش او دانست و تاکید کرد: بوکس ورزشی است که بیش‌تر از تمرینات، برنامه‌ریزی‌های مربیان در آن تاثیرگذار است. در حال‌ حاضر نیز نمی‌توان از مربی کوبایی با دو جلسه تمرین انتقاد یا تجلیل کرد. باید برنامه‌ریزی‌های او را مورد ارزیابی قرار دهیم. اگر تاثیر خوبی داشت نشان از خوب بودن و در صورت دیگر نشان از ضعف او است.

او در مورد رزومه کاری باربارو فرناندز خمینز نیز اظهار کرد: در حال‌ حاضر هیچ اطلاعی از رزومه کاری او ندارم و نمی‌توانم چیزی بگویم. این مربی با نظر و خواست آقای حسینی آمده است پس حتما رزومه خوبی دارد. بهتر است صبر کنیم تا عملکرد او در تیم‌ ‌ملی را ارزیابی کنیم.

استکی هم‌چنین در مورد برخی از انتقاداتی که از کادر فنی تیم‌ ‌ملی بوکس می‌شود، گفت‌: همه عوامل و مربیان کادر فنی تحت نظر کمیته‌ فنی انتخاب شده‌اند و تا هر وقت که بخواهند با تیم همکاری خواهیم کرد.

مربی امیر علی‌اکبری، بوکسور ایرانی که در رقابت‌های MMA  فعالیت می‌کند گفت‌: امیر علی‌اکبری از سرمایه‌های ایران است. امسال با حضور قدرتمند خود در رقابت‌های MMA توانست مقام دوم را کسب کند که یکی از بزرگ‌ترین افتخارات ورزش در جهان است.

استکی در مورد برنامه‌ها  و ادامه کار با علی‌اکبری نیز اظهار کرد: این قهرمان MMA منتظر اعلام برنامه‌ها از سوی ‌اسپانسر خود است. با اعلام برنامه‌ها برای حضور در رقابت‌ها آماده خواهد شد. بحث ادامه‌ دادن همکاری با او نیز به خود علی‌اکبری بستگی دارد. این مورد بحث شخصی است و کسی جز علی‌اکبری نمی‌تواند در این مورد تصمیم بگیرد. تا هر وقت که بخواهد با او کار کرده و کمک خواهم کرد. چون همکاری با این سرمایه ملی جزو افتخارات هر کسی می‌تواند باشد.

مربی علی‌اکبری در مورد حمایت‌های داخلی از این قهرمان نیز، تاکید کرد: حمایت‌های مالی به صورت جدی نبوده است، ولی رسانه‌ها و مطبوعات تا جایی که امکان داشت او را حمایت کردند. یکی از بزرگ‌ترین عوامل شرایط روحی خوب است که این حمایت‌ها علی‌اکبری را با انگیزه بسیار راهی رینگ می‌کرد[ یکشنبه 15 فروردين 1395 ] [ 17:49 ] [ ]

مناجاتی: این چه حرفی بود که برانکو زد؟

مناجاتی: این چه حرفی بود که برانکو زد؟

 

مهدی مناجاتی

پیشکسوت فوتبال ایران با انتقاد ازاتفاقات رخ داده میان کی‌روش و برانکو گفت که تیم ملی فوتبال، سرفصل این ورزش محسوب می‌شود.

مهدی مناجاتی در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به بازگشت ملی‌پوشان تیم فوتبال پرسپولیس به ایران پیش از پایان اردوی تیم ملی، گفت: اگر همه چیز هماهنگ باشد که این مشکلات ایجاد نمی‌شود. باید در این زمینه فدراسیون حرف آخر را بزند. الان فوتبال ایران، حکومت در حکومت است. اگر کی‌روش در ابتدای فصل برنامه خود را به باشگاه‌ها داده بوده و الان اعتراضات بلند شده است، حق با کی‌روش است. به هرحال سرفصل فوتبال، تیم ملی است. تیم ملی و سرمربی آن ارجح است. باید یک هماهنگی ایجاد شود تا شاهد این مسائل نباشیم.

وی ادامه داد: متاسفانه در شرایط فعلی همه می‌گویند که طرف مقابل مقصر است. به طور کلی اگر باشگاه‌ها با تیم ملی هماهنگ نباشند مشکل ایجاد می شود و باید باشگاه‌ها به تیم ملی کمک کنند.

پیشکسوت فوتبال ایران در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اینکه برانکو گفته اگر پرسپولیس قهرمان نشود، مقصر کی‌روش است چیست، گفت: این دیگر چه حرفی است؟ کجای این صحبت منطقی است؟ اینکه یک بخشی از هواداران فوتبال را با فدراسیون و تیم ملی درگیر کنیم اصلا کار خوبی نیست. مگر دفعه اول است که با کی‌روش کار می‌کنیم یا تیم ملی داریم؟ از ۵۰ سال پیش اوضاع همین جوری بوده است. چه زمانی که مرحوم دهداری و یا رنجبر در تیم ملی بودند چه الان. این حرف‌ها به نفع فوتبال ایران نیست.[ یکشنبه 15 فروردين 1395 ] [ 15:10 ] [ ]
آموزش تعمیرات فتوکپی | رزرو آنلاین هتل | فلزیاب | انجام پایان نامه ارشد | بلیط آنکارا
بازی دخترانه | تعمیر تبلت چینی | آموزش تعمیرات مانیتور | آگهی رایگان