close
تبلیغات در اینترنت
اخبار ورزشی ایران و جهان - 11

مناجاتی: این چه حرفی بود که برانکو زد؟

مناجاتی: این چه حرفی بود که برانکو زد؟

 

مهدی مناجاتی

پیشکسوت فوتبال ایران با انتقاد ازاتفاقات رخ داده میان کی‌روش و برانکو گفت که تیم ملی فوتبال، سرفصل این ورزش محسوب می‌شود.

مهدی مناجاتی در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به بازگشت ملی‌پوشان تیم فوتبال پرسپولیس به ایران پیش از پایان اردوی تیم ملی، گفت: اگر همه چیز هماهنگ باشد که این مشکلات ایجاد نمی‌شود. باید در این زمینه فدراسیون حرف آخر را بزند. الان فوتبال ایران، حکومت در حکومت است. اگر کی‌روش در ابتدای فصل برنامه خود را به باشگاه‌ها داده بوده و الان اعتراضات بلند شده است، حق با کی‌روش است. به هرحال سرفصل فوتبال، تیم ملی است. تیم ملی و سرمربی آن ارجح است. باید یک هماهنگی ایجاد شود تا شاهد این مسائل نباشیم.

وی ادامه داد: متاسفانه در شرایط فعلی همه می‌گویند که طرف مقابل مقصر است. به طور کلی اگر باشگاه‌ها با تیم ملی هماهنگ نباشند مشکل ایجاد می شود و باید باشگاه‌ها به تیم ملی کمک کنند.

پیشکسوت فوتبال ایران در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اینکه برانکو گفته اگر پرسپولیس قهرمان نشود، مقصر کی‌روش است چیست، گفت: این دیگر چه حرفی است؟ کجای این صحبت منطقی است؟ اینکه یک بخشی از هواداران فوتبال را با فدراسیون و تیم ملی درگیر کنیم اصلا کار خوبی نیست. مگر دفعه اول است که با کی‌روش کار می‌کنیم یا تیم ملی داریم؟ از ۵۰ سال پیش اوضاع همین جوری بوده است. چه زمانی که مرحوم دهداری و یا رنجبر در تیم ملی بودند چه الان. این حرف‌ها به نفع فوتبال ایران نیست.[ یکشنبه 15 فروردين 1395 ] [ 15:10 ] [ ]

موافقت آذربایجان و عدم پاسخ از قزاقستان برای اردوی تدارکاتی در تهران

موافقت آذربایجان و عدم پاسخ از قزاقستان برای اردوی تدارکاتی در تهران

 

دیدار تیم های هندبال بانوان تاسیسات دریایی و هدف پویان جوان قم

مرضیه یوسف می‌گوید که تیم آذربایجان برای آمدن به ایران اعلام رضایت کرده بود، اما تیم قزاقستان هنوز پاسخی نداده است، اگر هر دو تیم به ایران بیایند عالی است.

مرضیه یوسف در گفت وگو با ایسنا، در مورد برگزاری دیدارهای تدارکاتی تیم ملی هندبال بانوان با تیم‌های قزاقستان و آذربایجان به میزبانی ایران اظهار کرد: دو تیم قزاقستان و آذربایجان را درنظر گرفته بودیم، قزاقستان هنوز پاسخی به درخواست ما نداده است اما تیم آذربایجان به ما گفته بود که می‌خواهد به ایران بیاید.

او در ادامه خاطرنشان کرد: الان صحبت‌های اولیه انجام شده است و مراحل کاری آن در حال انجام است و روز گذشته نیز با اکبری سرپرست فدراسیون صحبتی کردیم. اگر خدا بخواهد مشکلی برای این تیم پیش نیاید برای ۳۰ دی ماه به ایران دعوت می‌شوند.

سرمربی تیم ملی هندبال بانوان اضافه کرد: اگر قزاقستان پاسخ دهد و بتوانیم هر دو تیم را به ایران دعوت کنیم خیلی عالی خواهد شد، اما متاسفانه فکر نکنم این دیدارها با حضور بیشتر از یک تیم برگزار شود. چون قزاقستان تاکنون هیچ پاسخی به ما نداده است.

سرمربی تیم ملی هندبال بانوان در مورد برگزاری هشتمین دوره اردوی تیم ملی گفت: ۲۸ دی ماه اردوی تیم ملی بانوان را خواهیم داشت. اگر دو تیم آذربایجان و قزاقستان نیز به ایران بیایند که در ۳۰ دی‌ماه بازی های تدارکاتی را نیز در ادامه اردو خواهیم داشت.

وی به انتخاب بازیکنان اعزامی در پایان دیدارهای تدارکاتی با این کشورها اشاره و بیان کرد: امیدوارم در پایان دیدارهای تدارکاتی بتوانیم ۱۸ بازیکنی که به مسابقات آسیایی اعزام خواهند شد را انتخاب کنیم.

مرضیه یوسف در مورد وضعیت آمادگی ملی پوشان نیز اظهار کرد: دور برگشت لیگ برتر در حال برگزاری است و ملی پوشان در حال تمرین هستند و در اردوی تیم‌های باشگاهی شان به سر می برند. آن‌ها برنامه‌هایی که برای بدنسازی به آن‌ها داده شده است را انجام می دهند تا دوباره به اردوی تیم ملی برگردند. ما هر یک‌ماه و نیم یکبار تست آمادگی جسمانی را انجام می‌دهیم تا بدانیم که ملی پوشان در شرایط مطلوب بدنی هستند یا خیر و اگر ضعفی دارند برطرف کنیم.

او به ملی پوشان تیم سابق شهرداری سنندج اشاره کرد و گفت: آن‌ها خود به تنهایی تمرین می‌کنند و برنامه‌هایی که به آن‌ها داده شده را انجام می‌دهند. ملی‌پوشان این تیم اردو به اردو در کنار تیم ملی حاضر می‌شوند. مگر بازی‌های دسته یک آغاز شود و دوباره از دسته یک آغاز کنند.[ سه شنبه 15 دي 1394 ] [ 17:44 ] [ ]
آموزش تعمیرات فتوکپی | رزرو آنلاین هتل | فلزیاب | انجام پایان نامه ارشد | بلیط آنکارا
بازی دخترانه | تعمیر تبلت چینی | آموزش تعمیرات مانیتور | آگهی رایگان